
- kontakt@lazienkowespa.pl
- +48721229266
ZESTAW UMYWALKA 41 cm + CZARNA ŚCIENNA BATERIA

Opis

ŁazienkoweSpa oferuje produkty z branży sanitarnej wiodących producentów, których marka jest gwarancją wysokiej jakości i komfortu użytkowania przez długie lata.
Zestaw umywalka nablatowa ceramiczna 41CM + elegancka czarna bateria podtynkowa ścienna
Nablatowa owalna umywalka z ceramiki doda elegancji Twojej łazience. Umywalka jest przystosowana do montażu na blacie bądź szafce.
Zestaw gotowy do montażu wykonany zgodnie z normą PN-EN.
Umywalkę cechuje oryginalne wzornictwo i asymetryczna wysokość. Bardzo efektowna i praktyczna umywalka z ceramiki osadzona na blacie lub szafce.


Specyfikacja umywalki:
- Materiał: ceramika
- Kolor: biel
- Długość [cm]: 41
- Wysokość 1 [cm]: 24
- Wysokość 2 [cm]: 15
- Rodzaj montażu: nablatowa, naszafkowa
- Otwór odpływowy: 4,5 cm (standard)
Bateria umywalkowa podtynkowa ścienna czarny mat
Jednouchwytowa, podtynkowa ścienna bateria umywalkowa. Posiada korpus wykonany z mosiądzu, z matowym czarnym wykończeniem. Zastosowanie ceramicznego zaworu wewnątrz baterii pozwoli na jej wieloletnie użytkowanie. Czarny kolor armatury łazienkowej to trend widoczny w każdych salonach łazienkowych.
- Ceramiczna głowica – długie bezawaryjne użytkowanie
- W komplecie: pełny zestaw montażowy
- Certyfikowana jakość - CE, PZH


Specyfikacja baterii umywalkowej
- Kolor: czarny mat
- Materiał: mosiądz
- Zasięg wylewki [cm]: 18
- Typ: jednoootworowa
- Załączone wyposażenie: korpus podtynkowy
- Rodzaj wylewki: stała
- Sposób montażu: ścienna. podtynkowa
