Zwroty i reklamacje

Zasady Zwrotów

ZWROTY

Nasz Sklep w pełni respektuje Państwa prawa wynikając na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2014 r. poz. 827).
Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru/towarów. Sklep zobowiązuje się do zwrotu Kupującemu kosztu towaru oraz zwrotu kosztów przesyłki towaru do Kupującego w ciągu 14 dni roboczych. Sklep nie przyjmuje przesyłek pobraniowych.

 

JAK ZWRÓCIĆ TOWAR ?

 

1. Upewnij się, że nie minęło 14 dni kalendarzowych od otrzymania zamówienia.

2. Wypełnij formularz zwrotu towaru pobierz formularz i prześlij go na adres kontakt@lazienkowespa.pl . Poczekaj na kontakt pracownika naszego sklepu, który potwierdzi przyjęcie Twojego zgłoszenia.

3. Po kontakcie pracownika naszego sklepu odeślij nam zwracany towar na adres:

Lazienkowespa/ Ewelina Konieczna

Mikołaja Reja 110/ hala 26

55-010 Smardzów

4. Zwrot towaru powinien nastąpić w sposób zapewniający jego bezpieczne dostarczenie do sklepu. W przypadku przesyłki opakowanie towaru powinno zapewniać możliwość bezpiecznego transportu.
Towar powinien być zapakowany w oryginalne opakowanie.Prosimy nie odsyłać towarów uszkodzonych czy niesprawnych, muszą one być zgłoszone do działu reklamacji na podstawie gwarancji lub z tytułu rękojmi. Do zwracanego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu.

5. Zwrot środków nastąpi w przypadku spełnienia powyższych warunków w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przez nas zwracanego towaru.

REKLAMACJE

1. Reklamacje dotyczącą wad towaru lub braków części składowych Kupujący powinien zgłosić Sklepowi pod adresem: kontakt@lazienkowespa.pl przesyłając odpowiedni formularz reklamacyjny pobierz formularz

 

2. Podstawą gwarancji jest dowód zakupu czyli faktura VAT lub paragon.

U NAS :)
  • 30 dni na zwrot towaru

  • Bezpieczna wysyłka


  • Bezpieczne zakupy
  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium