Ścianka prysznicowa / walk-in systemu Kerria Plus 70 cm
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Obowiązkowe pola oznaczone są symbolem - *
Pełny opis
Ścianka prysznicowa / walk-in systemu Kerria Plus 70 cm
Ścianka prysznicowa typu walk-in to doskonałe uzupełnienie drzwi prysznicowych lub samodzielna propozycja dla każdej nowoczesnej łazienki. Może być montowana bezpośrednio na glazurze lub tradycyjnie z brodzikiem. Transparentna szyba z hartowanego szkła pozwala na dowolną aranżację pomieszczenia oraz jego optyczne powiększenie. Całą konstrukcję usztywnia regulowany reling. Ścianka prysznicowa jest też bardzo łatwa w czyszczeniu, dzięki hydrofobowej powłoce Active Cover. Ułatwia ona spływanie wody, przez to nie tworzą się zacieki i nie osadza kamienny osad. Element ma 70 cm szerokości.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
- Wysokość [mm]: 2050
- Szerokość [mm]: 740
- Głębokość [mm]: 60
- Waga [g]: 24100
- Szerokość [mm]: 700
- Wysokość [mm]: 2000
- Wykończenie szkła: transparentne
- Grubość szkła hartowanego [mm]: 6
- Powłoka Active Cover: Tak
- montaż: do kompletowania z walk-in KTS, możliwość montażu z ruchomym panelem KTS, do kompletowania z drzwiami prysznicowymi KTS
- Wymiar boczny [mm]: 685
- Długość relingu [mm]: 1062
- Zakres regulacji od [mm]: 700
- Zakres regulacji do [mm]: 1200
- Maskowanie elementów montażowych: Tak
- relingi: regulowane usztywniające kabinę
- Szkło transparentne TOTAL WHITE: Tak
- Możliwość montażu bez brodzika: Tak
- Wykończenie do wyboru: chrom; nero
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Pliki do pobrania
Kod produktu: BKTS_037P
Wystaw opinię o produkcie
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt

Administratorem danych osobowych jest CLOVER Ewelina Konieczna. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.